שנאי 2 גלגל סקוטר

שנאי 2 גלגל סקוטר

הסיטונאי ALUCARD 6.5 אינטש שתי גלגל איזון SCOOTERModel מס: CS-602BColor: white1. DescriptionWith הפיתוח של פעמים, טכנולוגיה, כלי רכב הם מאוד נורמלי של כולנו עכשיו, באופן ספציפי,

פרטי המוצר

ALUCARD הסיטונאי 6.5 אינטש שתי גלגל איזון קטנוע

מס ' דגם: CS-602B

צבע: לבן

1. תיאור

עם התפתחות פעמים, טכנולוגיה, כלי רכב הם מאוד נורמלי של כולנו עכשיו, באופן ספציפי, כלי רכב ממונעים חשמל אינן מותרות יותר, יש לנו גם יותר ויותר אפשרויות לבחירה, ואילו הקטנוע איזון חשמלי שני גלגלים, אשר תוצאה סביבתיים פופולרי עבור אנשים מודרניים לבדר ולרכב, הוא רק אחד מהם!

ALUCARD שני גלגלים איזון קטנוע משתמש חומרי הגלם הטובים ביותר כמו לוח הראשי, gyro, מנועים, סמסונג הסוללה וטכנולוגיה חכמה המוגנים בטיחות כדי להבטיח את הבטיחות וללא הדאגות של אנשים צריבה בלתי צפויות או להתפוצצות. כל האישורים כמו לסה נ, RoHS, FCC, UL, והכי חשוב, הפטנט הינם זמינים עבור ייצוא.

פרמטרים עבור קטנוע חשמלי ALUCARD (עם Bluetooth)

גודל

6.5 אינטש

כוח

350W * 2

מהירות מקס

12 קמ ש

מקס מדרון

30 מעלות

משקל העמסה מקס

120 ק ג

קיבולת הסוללה

4400WH

עם Bluetooth

כן

מבצע מרחק

15 ק מ- 20 ק מ

זמן טעינה

3 שעות

גודל המוצר

66 * 25 * 26 ס מ

N.W

11.5 ק ג

מתאם חשמל

AC110-AC220V 50-60 הרץ

אפשרויות צבע

כל צבע יכול להיות מותאם אישית

2. המוצר תמונות


3.Step-by-step מדריך לשימוש לוח איזון

לפני השימוש הקטנוע בפעם הראשונה, משתמשים חייבים לקרוא כל ההוראות ביסודיות כדי שהם יבינו איך לנסוע בבטחה.

שלב 1: לחץ בעדינות על לחצן הפעלה/כיבוי לשלטון הלוח איזון. תשמעו צליל כמו של "הזן את Bluetooth", כלומר מצב Bluetooth מופעל, אז אתה יכול לחפש את Bluetooth עם המכשירים הניידים שלך. לנגן בכיף את הכיף!

שלב 2: לשים רגל באחד כריות כף הרגל, אל תעמוד על כרית כף הרגל אחרים עם הרגל אחרים עד המחוון נדלק.

שלב 3: ברגע שאתה עומד stably על הלוח, להשתמש את מרכז הכבידה ישירה אשר דרך לנמענים מהלכים-להישען על קטנוע או אחורה כדי לעבור את הכיוון, או ספין חינם- אבל לוודא אתה לא רזה מדי.

הערה: קטנוע האיזון אינו יכול לשמש אם אינה מאוזנת. אם זה לא לגמרי אופקי, תוכל לשמוע אזהרה כאשר אתה דורך על הלוח איזון וזה יזין מצב הגנה איזון אוטומטי.

באמצעות לוח איזון שלך בבטחה

שלב 4: השתמש הלוח כדי לפנות ימינה שמאלה.

שלב 5: רד קטנוע איזון, תתרחק לחלק האחורי של הלוח ריחוף עם אחת רגל קודם, ואז השני.

הערה: זה בהחלט אסור לבצע פניות חדות תוך כדי תנועה במהירויות גבוהות, כמו זה עלול להיות לא בטוחות.

. אל תהפכי את הלוח איזון תוך וחוצה ובצדפים, ans זה יכול לגרום את סקוטר לאבד שיווי משקל.

ראה תמונה בעמוד הבא.


תמונה: להתקדם על רגל ימין לפנות שמאלה ולאחר לנוע קדימה משמאלך ימינה.

4. הנחיות שימוש בטוח

סעיף זה נותן לך מידע ואזהרות אודות השימוש הלוח איזון, כך תוכל להישאר בטוח לחלוטין בזמן להשתעשע. כך תוכלו ליהנות לוח איזון שלך בבטחה, קרא את ההנחיות המשתמש הראשון. תשומת לב מיוחדת האזהרות המשתמש, כפי תצטרך לשאת אלה בראש כאשר רוכב הקטנוע איזון שלך אם אתה רוצה לחוות חוויה מהנה ובטוחה.

אזהרה!

. משתמשים קלים לאבד את שיווי המשקל, לקרוס לתוך אובייקטים או ליפול שלך לוח איזון ולפגוע בעצמך בכל עת! כדי למנוע זאת, ודא שקראת ביסודיות במדריך למשתמש לפני השימוש. לפני השימוש הקטנוע האיזון העצמי שלך, ודא שהוא מתפקד כראוי וכי אתה מכיר כיצד להשתמש בכל החלקים.

. כאשר אתה לומד כיצד נסיעה שלך לוח איזון, ודא שיש לך ללבוש ציוד מגן, הפקודה כגון קסדה, מגיני הברכיים, המרפק רפידות וכדומה.

. שימו לב: האני הזה איזון קטנוע מותר לשאת אדם אחד בלבד, ולא ניתן להשתמש מעבורת אנשים אחרים על!

. בבקשה לא להחליף את המנוע עם חלופה של ספקים חיצוניים.

. ילדים במשקל של פחות מ- 30 ק ג. לא ניתן להשתמש במוצר זה, וילדים משקל יותר חייב להיות בפיקוח מבוגר בכל עת.

. אנשים עם מחלות לב, לחץ דם גבוה או בניידות הם לא הציעו להשתמש הקטנוע הזה. נשים בהריון, אנשים עם מוגבלויות גם צריך להימנע משימוש במוצר זה.

. בעת רכיבה על הלוח איזון, שמרו ברכיים מעט כפופות, גופך רפוי כדי לשמור על איזון טוב.

. בעת שרכב על קטנוע לאזן את עצמי, לשמור על שתי רגליך שטוחות על הפד רגל.

. בגדי ספורט הגיונית כדי לעזור לך להגיב מהר יותר במקרי חירום.

. ודא כי יש עומס נאותה על איזון הלוח, אחרת שהמשתמש עלול לפגוע בעצמם או הלוח. בנוסף לכך, העומס חייב להיות גדול מ מגבלת משקל מינימום כאמור את אמצעי זהירות, ייתכן שמשתמשים אחרת לא יוכלו לשלוט הלוח הריחוף ולאחר לאומללים, האטה או עצירה יהיו בטוחים במיוחד!

. אם אתה הם לפטור עם מישהו אחר על הטוסטוס איזון אחר, ודא לשמור מרחק מספיק בין לוחות שלך כדי למנוע קריסות.

. ערני בכל עת, כמו כאשר אתה רוכב הקטנוע שלך, אתה עומד 10 ס מ מהקרקע.

. אל תרשה לעצמך להיות מוסחים בעת שנסע המנהלים איזון על ידי מקבל שיחות טלפון, האזנה למוזיקה או פשוט נסחף מחוץ אל תוך חלום-בהקיץ!

. עליך לא להחליק על משטחים רטובים, הפוכה לטווחים ארוכים, נסיעה במהירויות גבוהות, או להפוך תוך כדי תנועה מהירה.

. אנא שימו לב כי מקסימום מהירות-תלוי במשקל שלך-18 ק מ/h, אך אנו ממליצים אל תלכי מהר יותר מאשר 10 קמ ש. אם אתה הולך יותר מהר מזה, אות אזעקה תתריע בפניך.

5 הקדמה קצרה עבור C-כוכבים

C בדירוג התעשייה מוגבלת הוקמה בשנת 2000. עם יכולת נהדרת בעיצוב, ייצור, קווי ייצור הפחות־מוכר, הזרקה מכונת ושאר מתקדמות וציוד נלווה, C בדירוג היא היכולת לקבל וייצור הזמנות OEM ו- ODM עבור סוגים שונים של שתי גלגל איזון קטנוע, קטנוע איזון תתמוך, רכב המגע, סקייטבורד חשמלי ו כמו. המוצרים שלנו הם בעקבות המגמה של תעשייה זו, ותחת עדכון כדי לענות על הצרכים של השוק, הצרכנים. איכות טובה, המוניטין הביאו C בדירוג לקוחות רבים של ארה ב, דרום מזרח אסיה, המזרח התיכון, אירופה, וכו ', ביצוע חיבור בינלאומיים מתקיימים! C בדירוג להגדיר כדי לעצב ולייצר קטנוע האיזון בשנת 2015 תחת המותג ALUCARD, שהפך מיד מוצר ספורט מאוד חמים ומוכר ברגע זה מופעל!


זוג:קטנוע חשמלי גלגל די 2 הבא:קטנוע איזון הגלגל.

חקירה