הוביל סקייטבורד חשמלי

הוביל סקייטבורד חשמלי

Alucard 6.5 אינטש אחד גלגל לשוטט Hoverboard חשמלי איזון מודל מס: CS-501LColor: white1. DescriptionWith הפיתוח של פעמים, טכנולוגיה, כלי רכב הם מאוד נורמלי של כולנו עכשיו, מיוחד ביום ההו

פרטי המוצר

Alucard 6.5 אינטש אחד גלגל לשוטט Hoverboard חשמלי איזון

מס ' דגם: מדעי המחשב - 501L

צבע: לבן

1. תיאור

עם התפתחות פעמים, טכנולוגיה, כלי רכב הם מאוד נורמלי של כולנו עכשיו, באופן ספציפי, כלי רכב ממונעים חשמל אינן מותרות יותר, יש לנו גם יותר ויותר אפשרויות לבחירה, בעוד קטנוע חשמלי איזון גלגל אחד, שהוא תוצאה סביבתיים פופולרי עבור אנשים מודרניים לבדר ולרכב, הוא רק אחד מהם!

אחד ALUCARD גלגל איזון סקוטר משתמש חומרי הגלם הטובים ביותר כמו לוח הראשי, gyro, מנועים, סמסונג הסוללה וטכנולוגיה חכמה המוגנים בטיחות כדי להבטיח את הבטיחות וללא הדאגות של אנשים צריבה בלתי צפויות או להתפוצצות. כל האישורים כמו לסה נ, RoHS, FCC, UL, והכי חשוב, הפטנט הינם זמינים עבור ייצוא.

דגם numberCS - 501L

קטנוע עם LED

מקס load120kg

מקס speed12km/h

Mileage16km סיבולת

מקס לטפס capability≤ 30 מעלות

MaterialABS + PC

Battery36V 4.4AH סוללת ליתיום

גובה voltageINPUT: AC 110-220V 50-60 הרץ

פלט: 42V/2A

תשלום time1-2 שעות

Power500W מנוע

עובד טמפרטורה-10℃ ~ 40℃

Weight10.5kg נטו

צמיג size6.5 אינטש

המוצר size834 * 230 * 211 מ מ

פלטפורמה height6cm

ColorBlack/לבן

2. המוצר תמונות

5 הקדמה קצרה עבור C-כוכבים

C בדירוג התעשייה מוגבלת הוקמה בשנת 2000. עם יכולת נהדרת בעיצוב, ייצור, קווי ייצור הפחות־מוכר, הזרקה מכונת ושאר מתקדמות וציוד נלווה, בדירוג של C הוא מסוגל לקבל וייצור הזמנות OEM ו- ODM עבור סוגים שונים של שתי גלגל איזון קטנוע, קטנוע איזון תתמוך, סקייטבורד חשמלי וכדומה. המוצרים שלנו הם בעקבות המגמה של תעשייה זו, ותחת עדכון כדי לענות על הצרכים של השוק, הצרכנים. איכות טובה, המוניטין הביאו C בדירוג לקוחות רבים של ארה ב, דרום מזרח אסיה, המזרח התיכון, אירופה, וכו ', ביצוע חיבור בינלאומיים מתקיימים! C בדירוג להגדיר כדי לעצב ולייצר קטנוע האיזון בשנת 2015 תחת המותג ALUCARD, שהפך מיד מוצר ספורט מאוד חמים ומוכר ברגע זה מופעל!


זוג:איזון סקייטבורד הבא:לא

חקירה