איזון סקייטבורד

איזון סקייטבורד

Alucard 6.5 אינטש אחד גלגל לשוטט Hoverboard חשמלי איזון ScooterModel מס: CS-501SColor: Blue1.DescriptionWith הפיתוח של פעמים, טכנולוגיה, כלי רכב הם מאוד נורמלי של כולנו עכשיו,

פרטי המוצר

Alucard 6.5 אינטש אחד גלגל לשוטט Hoverboard איזון קטנוע חשמלי

מס ' דגם: CS-501S

צבע: כחול


1. תיאור

עם התפתחות פעמים, טכנולוגיה, כלי רכב הם מאוד נורמלי של כולנו עכשיו, באופן ספציפי, כלי רכב ממונעים חשמל אינן מותרות יותר, יש לנו גם יותר ויותר אפשרויות לבחירה, בעוד קטנוע חשמלי איזון גלגל אחד, שהוא תוצאה סביבתיים פופולרי עבור אנשים מודרניים לבדר ולרכב, הוא רק אחד מהם!

אחד ALUCARD גלגל איזון סקוטר משתמש חומרי הגלם הטובים ביותר כמו לוח הראשי, gyro, מנועים, סמסונג הסוללה וטכנולוגיה חכמה המוגנים בטיחות כדי להבטיח את הבטיחות וללא הדאגות של אנשים צריבה בלתי צפויות או להתפוצצות. כל האישורים כמו לסה נ, RoHS, FCC, UL, והכי חשוב, הפטנט הינם זמינים עבור ייצוא.

מספר הדגם: CS-501S

שם המוצר: Alucard 6.5 אינץ אחד גלגל לשוטט Hoverboard איזון קטנוע חשמלי

זווית טיפוס: 15-20 מעלות

מרחק: 15-20 ק מ

מטען מתח כניסה: AC110-220V / 50-60Hz

מחוון הסוללה: LED מטען גדול מ- 85% 4 אורות

הכול תקין, ירד עם חשמל בהדרגה כבתה

בית סוללות ליתיום 36V – 4.4AH

זמן טעינה: 1 שעה

יחיד גודל מנוע גלגל: 5.0 ס מ

כח 300W

צמיגי גומי מתנפחים

פדלים מעל פני השטח: 9 ס מ

צמיגים קוטר: 14 * 12 ס מ

שולט העיקרון: מערכת המטוטלת

צבע: כחול, אדום, שחור, זהב

אריזה: 1pc / צבע box/72.5CM*28.5CM*22CM/8kg/9.8kg

המכונית נפח הגוף: 55.5 * 22 * 15 ס מ

2. המוצר תמונות


5 הקדמה קצרה עבור C-כוכבים

C בדירוג התעשייה מוגבלת הוקמה בשנת 2000. עם יכולת נהדרת בעיצוב, ייצור, קווי ייצור הפחות־מוכר, הזרקה מכונת ושאר מתקדמות וציוד נלווה, בדירוג של C הוא מסוגל לקבל וייצור הזמנות OEM ו- ODM עבור סוגים שונים של שתי גלגל איזון קטנוע, קטנוע איזון תתמוך, סקייטבורד חשמלי וכדומה. המוצרים שלנו הם בעקבות המגמה של תעשייה זו, ותחת עדכון כדי לענות על הצרכים של השוק, הצרכנים. איכות טובה, המוניטין הביאו C בדירוג לקוחות רבים של ארה ב, דרום מזרח אסיה, המזרח התיכון, אירופה, וכו ', ביצוע חיבור בינלאומיים מתקיימים! C בדירוג להגדיר כדי לעצב ולייצר קטנוע האיזון בשנת 2015 תחת המותג ALUCARD, שהפך מיד מוצר ספורט מאוד חמים ומוכר ברגע זה מופעל!

זוג:קטנוע חכם 15 אינץ עם ידית הבא:הוביל סקייטבורד חשמלי

חקירה